Günlük Kiralamada Kilometre Paketleri

Kilometre paketleri sadece günlük kiralamalarda bulunur.

Kiralamanı başlatırken kiralama yapacağın gün sayısını ve almak istediğin kilometre paketini seçersin. Kilometre paketini seçmeden kiralama işlemini başlatamazsın.

Kilometre paketleri için belirtilen fiyatlar 1 günlük fiyatlardır. Eğer 1 günden fazla kiralama yapacaksan seçtiğin km paketi x günlük kiralama süren hesaplanarak uygulama üzerinden sana gösterilir.

Örneğin 2 günlük kiralama yapacaksın ve 80 km paketini seçtin. 2 günlük kiralama için 2x100 km üzerinden toplamda 160 km kullanım hakkın olur. Seçtiğin kilometre paket fiyatı x günlük kiralama süren hesaplanarak ödeyeceğin tutar uygulama üzerinden sana gösterilir.

2 günlük kiralama süren boyunca 160 km hakkını dilediğin gibi kullanabilirsin. Eğer kilometre hakkın biterse uygulama üzerinden tekrar kilometre paketi satın alabilirsin. Paket satın almaman durumunda aşacağın her kilometre için kilometre başına aşım ücreti ödersin. Kilometre başına aşım ücreti araba grubuna göre farklılık göstermektedir. Mobil uygulamamızdan detayları görüntüleyebilirsin.