TikTak Neo

İhtiyacına uygun paketlerden birini satın alıp TikTak Neo’lu olduğunda; 30 gün boyunca günlük 60 dakika, 90 dakika ya da 120 dakika dilediğin arabayı kendi araban gibi kullanabilirsin.

Modern ve şehirli insanın en akılcı çözümü TikTak Neo’yu dilersen işe gidip gelirken, dilersen okula gidip gelirken, dilersen gün içi toplantıların gibi düzenli ihtiyaçların için kullanabilir ya da evin ikinci arabası yapabilirsin.

TikTak Neo’nun sunduğu avantajlar:

 • Günlük paket hakkını ister tek seferde ister bölerek kullanma imkanı
 • Tüm dakikalık ve günlük kiralamalarında %15 indirim hakkı
 • 30 günde bir otomatik yenileme
 • Cayma bedeli olmayan üyelik modeli
 • Paketler arası geçiş esnekliği
 • Dilediğin araba grubundan sana en yakın olanı kullanma avantajı

Arkadaşını Neo’lu Yaparak İndirim Kazan

TikTak Neo

Neo’ya abone oldun ama Neo’yu daha da avantajlı mı kullanmak istiyorsun? O halde güzel bir haberimiz var. Neo’ya arkadaşlarını davet et, her Neo’lu yaptığın arkadaşın için paketinden her ay 1.000 TL indirim kazan.

Toplamda 3 arkadaşını Neo’lu yapabilir, 3.000 TL’ye kadar Neo paket tutarında indirim kazanabilirsin. Neo'lu yaptığın her arkadaşın ise kendi TikTak Neo paket ücretlerinde 1.000 TL indirim şansı elde edecek.

Peki şartlar neler?

 • Sadece telefon numarası girerek uygulama üzerinden hızlıca arkadaşını Neo'ya davet edebilirsin.
 • Arkadaşın Neo ile ilk kiralamasını yaptığında indirimin tanımlanır.
 • Arkadaşın Neo'lu olduğu ilk ay 1.000 TL indirim kazanır.
 • Arkadaşını Neo'lu yapman için gönderilen davet kodunun süresi 7 gündür.
 • 3 arkadaşını Neo'lu yapabilirsin.

İhtiyacına göre satın alabileceğin TikTak Neo Paketleri;

 • TikTak Neo 60

  4.999 TL / Ay

  30 gün boyunca günlük 60 dk ve 15 km ücretsiz
 • TikTak Neo 90

  5.999 TL / Ay

  30 gün boyunca günlük 90 dk ve 18 km ücretsiz
 • TikTak Neo 120

  6.299 TL / Ay

  30 gün boyunca günlük 120 dk ve 20 km ücretsiz

Neo hakkında merak ettiklerin varsa bilgilerini bırak, seni arayalım.

Sıkça Sorulan Sorular

TikTak Neo nedir?

TikTak Neo, her gün arabaya ihtiyacı olanlar için yeni nesil bir abonelik modelidir. Araba yapmanın en kısa yolu olan TikTak Neo ile, düzenli özel araba kullanma ihtiyacını, en optimum bütçeyle çözersin. 30 gün boyunca, dilediğin arabayı tıpkı kendi araban gibi her gün satın aldığın süre boyunca kullanırsın.

 • Her gün yenilecen ücretsiz dakika ve kilometre kullanım hakkı
 • Günlük paket hakkını ister tek seferde ister bölerek kullanma imkanı
 • 30 günde bir otomatik yenileme
 • Tüm dakikalık ve günlük kiralamalarda %15 indirim hakkı
 • Cayma bedeli olmayan üyelik modeli
 • Paketler arası geçiş esnekliği
 • Dilediğin araba grubundan sana en yakın olanı kullanma avantajı

TikTak üyesi herkes TikTak Neo’lu olabilir. 

Mobil uygulamada yer alan harita ekranında sağ üstte ya da profilde yer alan ‘’Neo’yu Keşfet’’ butonuna tıklayarak paketlere ulaşabilirsin. Almak istediğin paketi seçip “Satın Al”a tıkladığında kolayca TikTak Neo’lu olabilirsin.

TikTak Neo’lu olduktan sonra satın aldığın pakete göre kullanım hakkın hesabına tanımlanır. Dakikalık kiralama başlattığında kullanım süren ve kilometren otomatik olarak TikTak Neo paketinden düşer.

TikTak Neo paketleri kapsamında günlük ücretsiz kullanabileceğin kilometre hakkını uygulamadan görebilirsin. Paketindeki günlük ücretsiz kilometre hakkın dolduktan sonra km başına ücret ödemeye başlarsın.

Kullanım hakkın o güne özeldir, ertesi güne devretmez.

Mobil uygulamada yer alan harita ekranında sağ üstte ya da profilde yer alan “TikTak Neo” butonuna tıkladığında o gün için kalan kullanım hakkını görüntüleyebilirsin.

Günlük kullanım hakkın saat 00:00 itibarıyla otomatik olarak yenilenir.

Kiralama esnasında paket kapsamındaki günlük kullanım süren biterse otomatik olarak dakikalık kiralama başlatılır. Dakikalık kiralama fiyatı üzerinden ücretlendirilirsin. Günlük ücretsiz kilometre hakkın biterse km başına ücret ödemeye başlarsın.

Abonelik süresi 30 gündür. Aboneliğini iptal etmediğin sürece 30 günün sonunda paketin otomatik olarak yenilenir. Herhangi bir taahhüt vermen gerekmez ve istediğin zaman uygulama üzerinden aboneliğini iptal edebilirsin. Sonraki aylarda tekrar abone olmak istersen güncel fiyat üzerinden paket satın alırsın.

Evet, üst pakete geçiş yapabilirsin. Paket listesinden geçmek istediğin paketi seçip hemen geçiş yapabilirsin. Mevcut paketindeki kullanım yapmadığın günlerin iadesi tarafına hemen yapılır. Geçtiğin yeni paketin ücreti alınarak 30 günlük abonelik süren yeniden başlatılır.

Evet, alt pakete geçiş yapabilirsin. Paket listesinden geçmek istediğin paketi seçtiğinde geçiş talebin oluşturulur. Mevcuttaki 30 günlük abonelik süren bittikten sonra bir sonraki abonelik dönemin alt paketten devam eder. Mevcut dönem için ücret iadesi olmaz.

Eğer hiç kiralama yapmadıysan abonelik başlangıcından itibaren 15 gün içerisinde aboneliğini iptal etmen durumunda ücret tarafına iade edilir. Eğer aboneliğini başlattıktan sonra kiralama yaptıysan, aboneliğini iptal etmek istersen ücret iadesi yapılmaz, aboneliğin 30 günlük dönem sonunda iptal olur. Abonelik döneminin sonuna kadar mevcut haklarını kullanmaya devam edebilirsin ve paketinin yenilenmesini de iptal etmiş olursun.

İptal talebini ilettikten sonra abonelik süren sona erene kadar iptal talebinden vazgeçebilirsin.