Rezervasyonlu Günlük

Planların var ve ileri bir tarihte günlük arabaya mı ihtiyacın var? TikTak mobil uygulaması üzerinden rezervasyonunu yap, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Zorlu Center, Optimum AVM, Vega AVM ve Piyalepaşa Çarşı lokasyonlarından birinden arabanı teslim al, kullan.

Yeni şehrimiz İzmir! 1 Temmuz’dan itibaren İzmir’de araban hazır. Şimdiden yapacağın 4 gün ve üzeri rezervasyonların 1 günü hediye!

Yeni rezervasyonlu kiralama hizmetimiz için sürpriz tüm kampanyalar burada.


Rezervasyonlu günlük kiralamanı nasıl yaparsın?

 • TikTak mobil uygulaması üzerinden arabayı teslim alma ve bırakma noktalarını seçersin.
 • Rezervasyon yapmak istediğin tarih ve saat bilgilerini girersin.
 • İhtiyacına ve tarzına uygun araba gruplarından birini seçersin.
 • Kayıtlı kredi kartın ile ödeme işlemini yaptıktan sonra rezervasyonun oluşturulur.

Neden TikTak’ı tercih etmelisin?

 • Evraksız günlük araba kiralama kolaylığını yaşarsın. Yanlış duymadın. Evrak derdi yok.
 • Findeks notunla ilgilenmiyoruz. Kredi kartınla ya da banka (debit) kartınla anında kiralamanı yapabilirsin.
 • Provizyon ücreti ödemezsin.
 • Kullandığın kilometre kadar ödeme yaparsın. (Güvence paketi ve yakıt dahil.)
 • İhtiyacın olduğu süre kadar rezervasyon yaparsın. Örneğin 2 gün 5 saate ihtiyacın varsa, 3 günlük kiralama yapmak zorunda kalmazsın.
 • Kiralama süren biterse ve senin hala birkaç saate ihtiyacın varsa 1 tam gün parası ödemez, kullandığın kadar ücret ödersin.
 • Taşıt Tanıma Sistemi ile Shell istasyonlarından ücretsiz yakıt alabilirsin.
 • Depoyu aldığım gibi mi bırakmalıyım derdin olmasın, arabayı istediğin gibi teslim edebilirsin.
 • 7 günden fazla yapacağın kiralamalarda ücretsiz 1 yıkama hakkı elde edersin.
 • En az 1 yıllık ehliyetin varsa rezervasyonlu günlük kiralama yapabilirsin.
 • 24 saat öncesine kadar rezervasyonunu ücretsiz iptal edebilirsin.

Rezervasyonlu Günlük Araç Kiralama

Rezervasyonlu Günlük Araç Kiralama Fiyat Tablosu

Rezervasyon süreciyle ilgili soru ya da önerin varsa bilgilerini bırak, seni arayalım.

Sıkça Sorulan Sorular

Rezervasyonlu günlük kiralama nedir?

Belirleyeceğin ileri bir tarihte, en az 2 gün ve üzeri süre için rezervasyon yapabildiğin ve rezervasyon süresince kiraladığın arabayı kullandığın bir hizmettir. 

TikTak mobil uygulaması üzerinden günlük araba ihtiyacın için hemen rezervasyon oluşturabilirsin. Mobil uygulamaya girdiğinde “Günlük” başlığı altında rezervasyon yap seçeneğine tıklamalısın. Arabayı teslim alma ve bırakma noktalarını seçip rezervasyon yapmak istediğin tarih ve saat bilgilerini girersin. İhtiyacına uygun araba grubunu seçip ödeme işlemini tamamladıktan sonra rezervasyonun oluşturulur.

Filomuzda bulunan Basic, Easy, Easy+, Basic+, Urban, Comfort, Cool segmentlerinde yer alan arabaları kiralayabilirsin.

Minimum 2 gün, maksimum 29 gün için günlük arabanı rezerve edebilirsin. TikTak’ın sunduğu esnek hizmet sayesinde ihtiyacın olduğu gün, saat ve dakika kadar kiralama yapabilirsin. Örneğin 2 gün 5 saate ihtiyacın varsa, 3 günlük kiralama yapmak zorunda kalmazsın.

24 saat öncesine kadar uygulama üzerinden rezervasyonunu ücretsiz iptal edebilirsin. Rezarvasyonuna 24 saatten daha kısa bir süre kaldıysa iptal işlemini 444 55 05’i arayarak Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapabilirsin. Rezarvasyonuna 24 saatten az süre kala yapılan iptal işlemlerinde, bir günlük kira bedeli kesilerek kalan günlerin ücret iadesi yapılır.

Rezarvasyon yaptığın aracı kiralama başlangıç saatinden 12 saat sonrasına kadar teslim almazsan ve herhangi bir bilgi vermezsen kiralaman sonlandırılır ve ücret iadesi yapılmaz.

Rezervasyonunun 24 saat öncesine kadar uygulama üzerinden rezarvasyonunu iptal ederek, güncel fiyatlar üzerinden istediğin gün kadar yeni rezarvasyon oluşturabilirsin. Rezarvasyonuna 24 saatten daha kısa bir süre kaldıysa iptal işlemini 444 55 05’i arayarak Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapabilir ve yeni rezervasyon oluşturabilirsin.

Eğer sürüş esnasında rezervasyonunu uzatmak istersen, uygulama üzerinden güncel fiyatlar ile ek gün satın alabilirsin. Sürüş esnasında rezervasyonunu kısaltmak istersen ücret iadesi yapılmaz.

Rezervasyon tarihini 24 saat öncesine kadar uygulama üzerinden iptal edebilir ve yeni belirleyeceğin tarihler ile güncel fiyatlar üzerinden rezervasyon yapabilirsin.

Rezervasyon süresine 24 saatten daha kısa bir süre kaldıysa 444 55 05’i arayarak rezervasyon tarih değişikliği yapabilirsin.

Rezervasyon yaparken uygulamada Araç Teslim Alma ve Bırakma seçeneklerinde seçtiğin yerler üzerinden araç alabilir ve bırakabilirsin.

Araç teslimi sırasında araç içi ve dışı ekspertizi senin tarafından yapılır. Rezerve edilen araç sınıfında araç bulunamaması durumunda, bir üst veya alt sınıf araç verilir ve ücret farkı iade edilir.

Rezervasyon yaparken uygulamada Araç Teslim Alma ve Bırakma seçeneklerinde seçtiğin lokasyonlardan aracı alabilir ve bırakabilirsin.

Araçlarımız düzenli olarak temizlenmekte ve bakımları yapılmaktadır. 7 günü aşan kiralamalarda 1 defa ücretsiz yıkama hakkı verilmektedir. Aracın yıkama sırasındaki fotoğraflarını ve ödemeye ait fişi uygulama üzerinden ilettiğinde yıkama ücretinin iadesi puan olarak yapılır.

Şimdilik donanım paketi desteği bulunmuyor. Fakat çok yakın zamanda ekstra donanımlar kiralayabileceksin.

Uygulama üzerinden rezervasyon yaparken araç segmentine, kiralama tarihine, saatine, dakikasına, alış lokasyonuna ve bırakış lokasyonuna göre bir ücret belirlenir. Rezervasyonunu yaparken ihtiyacın olduğu kadar indirimli kilometre paketi satın alabilir ve kullanımını bu paket üzerinden yapabilirsin. Paketin bittiğinde ise her kilometre başına ücret ödersin.

Kiralama bitiş saatinde kiralamayı sonlandırmazsan, kiraladığın araç grubuna ait dakikalık ücretlendirme başlar.

Kredi kartı veya banka (debit) kart, ön ödemeli bakiye veya TikTak Puanların ile ödeme yapabilirsin. Provizyon ücreti alınmamaktadır.

Rezervasyonlu günlük kiralamada kullanılan otopark ücreti kullanıcıya aittir.

Kiralaman için Findeks raporu istenmemektedir.

Rezervasyonunu yaparken ihtiyacın olduğu kadar indirimli kilometre paketi satın alabilirsin. Kiralaman esnasında paketin biterse, kullandığın kilometre başına ücret ödersin. Kilometre paketi eklemediğin durumda kullandığın kilometre başına ücret ödersin. Kilometre sınırı bulunmamaktadır. Bu ücrete güvence paketi ve yakıt dahildir.

Taşıt Tanıma Sistemi ile Shell istasyonlarından ücretsiz yakıt alabilirsin.

Araç yalnızca kiralayan kişi tarafından kullanılabilir. 3. kişi kullanımı yasaktır.

Kiralaman esnasında şehir dışına çıkabilirsin. Rezervasyon sonunda arabayı bırakma noktasına getirmen gerektiğini lütfen unutma.

Teslim alma ve bırakma noktaları seçimini şu an için sadece aynı şehirde yapabilirsin. Örneğin, İzmir’den aldığın aracı tekrar İzmir’deki bırakma noktalarından birine bırakabilirsin.